A z [pasmani OK sa wszystkie / jesli z Angli to >?????????????
Wejście w tryb serwisowy i zobacz co tam masz
wcisnąć i przytrzymać zielony przycisk na pilocie i,, P-'' na klawiaturze lokalnej,
wybór pozycji przy pomocy przycisków ,,P-; i ,,P+;, zatwierdzenie pozycji przycisk ,,F/OK'',
zmiana wartości przy pomocy przycisków ,,fonia-;;, ,,fonia+;;,
wyjście z trybu serwisowego: wciśnięcie przycisku /RECALL/i wyłączenie wyłącznikiem sieciowym.