Witam
Kto mi pomoże? Mam telefon SE K750I. Chciałbym by działał jako nawigacja. Co muszę zrobic? Co kupić? Co zainstalować? Czy nawigacja przez telefon jest płatna?
Kto mi pomoże? Mam telefon SE K750I. Chciałbym by działał jako nawigacja. Co muszę zrobic? Co kupić? Co zainstalować? Czy nawigacja przez telefon jest płatna?