Witam i proszę o pomoc.Napięcia na wyjściu z zasilacza są prawidłowe(+115v,+12v,+17v,+16v),po załączeniu napięcia spadają o połowe , słychać tylko syczenie powielacza.Dodam jeszcze że tv nieda sie załączyć z pilota.Prosze o sugestie w tym temacie, podejrzewam trafopowielacz ale czy napewno?