Witam
Jaki mam zastosowac termostat do grzalki 500W. Grzalke potrzebuje do dymiarki - grzalka powinna sie zalaczac gdy temperatura spadnie powidzmy o 20-30 stopnie. Mysle, ze powinno wystarczyc
Jaki mam zastosowac termostat do grzalki 500W. Grzalke potrzebuje do dymiarki - grzalka powinna sie zalaczac gdy temperatura spadnie powidzmy o 20-30 stopnie. Mysle, ze powinno wystarczyc