Witam
Mam problem z kopiarką Canon CLC 700, po włączeniu wyświetla kod błędu E350, wiem że jest on związany z odczytem BAR kodu i ECO kodu, zadne zabiegi nie pomagają, kopiarka jest zdechnięta.
Moze macie serevice manual do tej maszyny albo algorytm postępowania w tej sytuacji.
Z góry dzieki za pomoc.
Mam problem z kopiarką Canon CLC 700, po włączeniu wyświetla kod błędu E350, wiem że jest on związany z odczytem BAR kodu i ECO kodu, zadne zabiegi nie pomagają, kopiarka jest zdechnięta.
Moze macie serevice manual do tej maszyny albo algorytm postępowania w tej sytuacji.
Z góry dzieki za pomoc.