logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Fisher CA-276 czy Fisher CA-890 - który ma większą moc w sin

dwoje19 10 Lis 2006 14:56 4073 4
REKLAMA
  • #1 3208903
    dwoje19
    Poziom 25  
    Posty: 968
    Ocena: 106
    Czy wie ktoś może który wzmacniacz ma większą moc w sinusie Fisher CA-276 czy Fisher CA-890.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3209018
    malutki000
    Poziom 17  
    Posty: 247
    Pomógł: 11
    Ocena: 16
    poszukalem troche w internecie i oba wzmacniacze maja taka sama moc (2x200W) przy tej samej impedancji (8Ω) wyjsciowej roznia sie klasa model:
    CA-276 jest klasy AB
    CA-890 jest klasy G
  • REKLAMA
  • #3 3209026
    dwoje19
    Poziom 25  
    Posty: 968
    Ocena: 106
    Aco to jest ta klasa G?.Czy lepsza jest od AB?
  • REKLAMA
  • #4 3209107
    malutki000
    Poziom 17  
    Posty: 247
    Pomógł: 11
    Ocena: 16
    w pliku masz opisane rozne klasy wzmacniaczy: E, F, G, H, S, T
    Załączniki:
    • Klasy_wzmacniaczy.pdf (272.98 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 3210137
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA