#1 3208903 10 Lis 2006 14:56 dwoje19 dwoje19 Poziom 25 Posty: 968 Ocena: 106 Autor tematu Post #1 3208903 10 Lis 2006 14:56 Czy wie ktoś może który wzmacniacz ma większą moc w sinusie Fisher CA-276 czy Fisher CA-890.
Pomocny post #2 3209018 10 Lis 2006 15:35 malutki000 malutki000 Poziom 17 Posty: 247 Pomógł: 11 Ocena: 16 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 3209018 10 Lis 2006 15:35 poszukalem troche w internecie i oba wzmacniacze maja taka sama moc (2x200W) przy tej samej impedancji (8Ω) wyjsciowej roznia sie klasa model: CA-276 jest klasy AB CA-890 jest klasy G
#3 3209026 10 Lis 2006 15:38 dwoje19 dwoje19 Poziom 25 Posty: 968 Ocena: 106 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3209026 10 Lis 2006 15:38 Aco to jest ta klasa G?.Czy lepsza jest od AB?
#4 3209107 10 Lis 2006 16:03 malutki000 malutki000 Poziom 17 Posty: 247 Pomógł: 11 Ocena: 16 Pomocny post? (0) Post #4 3209107 10 Lis 2006 16:03 w pliku masz opisane rozne klasy wzmacniaczy: E, F, G, H, S, T Załączniki: Klasy_wzmacniaczy.pdf (272.98 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
#5 3210137 10 Lis 2006 20:31 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #5 3210137 10 Lis 2006 20:31 Z tymi klasami, to jest tak, jak i z tymi złoconymi gniazdami głośnikowymi i kablami za 100zł za mb...