Witam
mam stary dosowy program sterujacy pewym urządzeniem, do tej pory pracował on na zabytkowym kompie 386. Program składa się z klilku exeków, po odpalenu głównego wybiera się opcje i uruchamia sie podprogram w innym exeku. Postanowiłem przegrać cały program na nowszy sprzęt z windowsem XP. Udało mi sie go uruchomić główny program ale po wybraniu opcji program sie wywala i pokazuje komunikat "SPAWN ERROR". Nie mam pojecia o co chodzi, próbowałem już DOSboxa, różnych ustawień ścieżek, zmiennych itp (przydała sie prawie zapomniana wiedza z przed lat o DOSIE) ale na nic to sie zdało, może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
mam stary dosowy program sterujacy pewym urządzeniem, do tej pory pracował on na zabytkowym kompie 386. Program składa się z klilku exeków, po odpalenu głównego wybiera się opcje i uruchamia sie podprogram w innym exeku. Postanowiłem przegrać cały program na nowszy sprzęt z windowsem XP. Udało mi sie go uruchomić główny program ale po wybraniu opcji program sie wywala i pokazuje komunikat "SPAWN ERROR". Nie mam pojecia o co chodzi, próbowałem już DOSboxa, różnych ustawień ścieżek, zmiennych itp (przydała sie prawie zapomniana wiedza z przed lat o DOSIE) ale na nic to sie zdało, może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?