W jakims malym sklepie maja taki monitorek nie wiem dokladnie jaki model wiem tylko tyle co w tytule. A cena jego to 790zł. Gwarancja 2 lata, wymieniaja po jednym wygaśnietym pikselu. Czyli wszystko pieknie.
Warto brac taki monitor?
Warto brac taki monitor?