Witam! Mam pytanie mam głośniki Altus 75 i jest w nich zwrotnica z mnustwem kabli nie wiem jak je podłaczyć co do czego żeby grały 3 głośniki jesli ktos wie niech napisze > Z Góry dzękuje za odpowiedzi pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam