witam
poszukuje nieco informacji o zastosowaniu rejestrow(szeregowe rownolegle itd) macie moe jakies ino?
poszukuje nieco informacji o zastosowaniu rejestrow(szeregowe rownolegle itd) macie moe jakies ino?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam