usterka jest taka, ze nie stroi kanalow z anteny - pokazuje sie menu i pasek postepu ale nie znajduje zadnej stacji - mozna machnac reka bo jest zlacze euro ale ...
tu pojawia sie druga usterka - dla mnie WAZNIEJSZA - nie moge uruchomic tryby AV - nie mam oryginalnego pilota - uniwersalny znalazl jeden kod ale akurat nie nie wlacza go w AV - a na przednim panelu nie ma przycisku do recznego wlaczenia tego trybu.
tu pojawia sie druga usterka - dla mnie WAZNIEJSZA - nie moge uruchomic tryby AV - nie mam oryginalnego pilota - uniwersalny znalazl jeden kod ale akurat nie nie wlacza go w AV - a na przednim panelu nie ma przycisku do recznego wlaczenia tego trybu.