Witam wieza zostala przywieziona z niemiec.Jest uszkodzona,uszkodzenie polega na tym ze na wyswietlaczu miga godzina po wcisnieciu ON.Slychac jak zalancza sie przekaznik wyswietlacz gasnie sprzet martwy.Po wyjeciu wtyczki z kontaktu i powturzeniu czynnosci te same objawy gdzie szukac usterki prosze o pomoc bardzo pilne.