Mam pytanie
Kupiłem motorolę mc mikro. Posiadam Riba zakupionego z allegro. Chciałbym zrobic kabel do riba aby módz programować tę oto motorolę. Problem polega na tym że znalazłem schemat http://www.batlabs.com/images/micro.gif ale to jest chyba cały rib a ja się nieznam zbytnio aby go stworzyć. Prosił bym o jakies uproszczenie tego schematu. Zeby było mozna programować za pomocą mojego riba!!. Taki sam problem miałem kiedys z motorolą gp 340 . Było kupę kabli a po uproszczeniu do programowania wystarczyły 2. Proszę o coś podobnego jezeli wiesz jak to zrobić albo o jakieś inne schematy i wskazówki.
Drugie pytanie jakie elementy i wtyczki są potrzebne aby zbudować ten co jest na schemacie!! http://www.batlabs.com/images/micro.gif
Kontakt
piotrsloma(_at_)o2.pl
gg:4362439
Pozdrawiam i z góry dziękuje Piotr
Kupiłem motorolę mc mikro. Posiadam Riba zakupionego z allegro. Chciałbym zrobic kabel do riba aby módz programować tę oto motorolę. Problem polega na tym że znalazłem schemat http://www.batlabs.com/images/micro.gif ale to jest chyba cały rib a ja się nieznam zbytnio aby go stworzyć. Prosił bym o jakies uproszczenie tego schematu. Zeby było mozna programować za pomocą mojego riba!!. Taki sam problem miałem kiedys z motorolą gp 340 . Było kupę kabli a po uproszczeniu do programowania wystarczyły 2. Proszę o coś podobnego jezeli wiesz jak to zrobić albo o jakieś inne schematy i wskazówki.
Drugie pytanie jakie elementy i wtyczki są potrzebne aby zbudować ten co jest na schemacie!! http://www.batlabs.com/images/micro.gif
Kontakt
piotrsloma(_at_)o2.pl
gg:4362439
Pozdrawiam i z góry dziękuje Piotr