Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skup złomu elektronicznego

lukaszdzik 24 Lis 2006 12:58 6345 2
  • #1 24 Lis 2006 12:58
    lukaszdzik
    Poziom 9  

Witam

Zajmujemy się odzyskiem i skupem niektórych odpadów elektronicznych.
    Jesteśmy zainteresowani kupnem starych , uszkodzonych (nawet połamanych):

- płyt głównych komputerowych
    - kart dźwięku, video
    - pamięci RAM
    - procesorów (szczególnie 486,386)
    - kabli, taśm, drobnych przewodów miedzianych
    - zasilaczy komputerowych
    - napedów FDD, HDD, CD itp.

Interesują nas nawet niewielkie ilości odpadu. Ceny ustalane są każdorazowo po przedstawienie ilości posiadanych odpadów (w kg lub sztukach). Ogólnie mogę powiedzieć , że kwoty zaczynają się od 0,25zł/kg za zasilacze do 200zł/kg za procesory 486.

Firma mieści się w Krakowie - możliwa jest jednak dostawa materiału nawet pocztą polską lub kurierem (w przypadku większej wartości materiału koszty tarnsportu ponosimy my). Po kilku dniach od otrzymania paczki zostaje wysłane zestawienie odebranego materiału i wykonujemy przelew.

Zapraszam do współpracy
    www.reckrakow.pl
    (012) 644 54 96
    rec(malpa)reckrakow.pl

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 26 Lis 2006 21:59
    JANEK 224
    Poziom 16  

Witam.Kolego,ta firma podana w twoim poście,to chyba urwała się z choinki.Za złom zasilaczy.gdzie znajduje się miedż i aluminium płacą 25 gr za kilogram,w moim mieście zardzwiała rura metalowa,właściwie sama rdza 40 gr za kilogram.Gdzie są ceny innych układów?Np.wyślę do 1kg.procesorów,na poczcie zapłacę 6,50,a firma przyśle mi np.4 zł,bo nie piszą ile konkretnie i za co.Pomyliłeś adres z tą ofertą,wiem,że elektronicy czasami dokładają do interesu,ale nie w ten sposób!!!!!!.Powodzenia.

• #3 26 Lis 2006 22:20
    krzysiek
    Poziom 27  

Kol JANEK 224 Po co ten komentarz?
    To jest oferta i taką niech pozostanie temat zamykam zainteresowanych zapraszam na Pw autora .