Witam!
Mój problem dotyczy przegrywania filmów DivX na płytę DVD. Kopiuję sprawny plik .avi na płytę bez żadnych problemów w trakcie nagrywania... Tymczasem po włożeniu płyty DVD do odtwarzacza DVD, pliki te często nie są odtwarzane, lub też są odtwarzane z zakłóceniami. Problem z moich obserwacji najczęściej zdarza się, gdy nagrywam większą ilość filmów DivX na jedną płytę.
Proszę, jeśli umiecie, wytłumaczcie mi na czym problem polega, i jak mogę go rozwiązać.
Ja dotąd podejrzewam, że może to być wina nowszej wersji zakodowania w DivX, niż mój odtwarzacz stacjonarny potrafi odtworzyć. Poprawcie mnie jeśli się mylę, lub powiedzcie jak sprowadzić plik DivX do starszej wersji kodowania.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Klawish89.
Mój problem dotyczy przegrywania filmów DivX na płytę DVD. Kopiuję sprawny plik .avi na płytę bez żadnych problemów w trakcie nagrywania... Tymczasem po włożeniu płyty DVD do odtwarzacza DVD, pliki te często nie są odtwarzane, lub też są odtwarzane z zakłóceniami. Problem z moich obserwacji najczęściej zdarza się, gdy nagrywam większą ilość filmów DivX na jedną płytę.
Proszę, jeśli umiecie, wytłumaczcie mi na czym problem polega, i jak mogę go rozwiązać.
Ja dotąd podejrzewam, że może to być wina nowszej wersji zakodowania w DivX, niż mój odtwarzacz stacjonarny potrafi odtworzyć. Poprawcie mnie jeśli się mylę, lub powiedzcie jak sprowadzić plik DivX do starszej wersji kodowania.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Klawish89.