Mam problem z telegazetą w tym odbiorniku. Nie chce się włączyć po mimo tego, iż OZS reaguje na naciskanie klawiszy w pilocie. Dodatkowo występuje efekt wieszania się całego OZS. Czyli po naciśnięciu klawiszy tlegazety nie można już nic przełączyć ani regulować, choć wyświetlacz w OZS miga. Dopiero po wyłączeniu i włączeniu piloetm odbiornika wszystko powraca do normy. Oczywiście do momentu naciśnięcia funkcji TXT i potem cała zabawa zaczyna się od nowa. Pilot jest dokupiony o nazwie NZS 2032 1250. Według sprzedawcy pilot w 100% jest sprawdzony i musi poprawnie działać z tym odbiornikiem. Niestety, nie dysponuję drugim takim OTV aby to samemu potwierdzić. Nie posiadam też schematu ideowego tego odbiornika z TXT, więc nie mogę nic sprawdzić odnośnie tego, jakich sygnałów brakuje i czy jest to uszkodzenie samego OZS czy dekodera TXT lub pilota. Co prawda jest on trochę leciwy, ale bardzo dobrze pracuje i tylko występuje ten problem. Bardzo dziękuję z góry, gdyby ktoś miał jakieś informacje na ten temat.