Chcialem zapytac o mozliwosc polaczenia dwoch komputerow Jeden z komputerow posiada gniazdo sieciowe, drugi posiada karte sieciowa zintegrowana i nie ma typowego gniazda sieciowego tylko USB. Wyjscia sieciowe sa w nieuzywanym modemie "telefonicznym". Czy mozliwe jest polaczenie tych komputerow jakims kablem I czy nie bylby dobry np. kabel Multi-Link marki Seven Czy ten kabel posiada na jednym koncu wtyczke USB a na drugim wtyczke do sieciowki?? Czy sa w ogole takie kable?? Sorry jesli zaczalem temat ktory sie juz kiedys moze pojawil ale nie mam czasu przegladac calego forum Prosze o porade