Mam pytanie ponieważ prztsząsnłem całe forum i nieznalazłem dobrej odppwiedzi więc pytam . Jak zrobićnaj naj najprostrzym sposobem żebystroboskop działał w rytm muzyki nieważne jakiego pasma prosze o odp
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammarcin elek napisał:Mam pytanie ponieważ prztsząsnłem całe forum i nieznalazłem dobrej odppwiedzi więc pytam . Jak zrobićnaj naj najprostrzym sposobem żebystroboskop działał w rytm muzyki nieważne jakiego pasma prosze o odp