Mam nie lada problem z miernikiem UNI-T M890G, coś było z nim nie tak od nowości, najprawdopodobniej w środku coś nie łączyło
. Miernik często nie robił pomiaru na wybranej skali. Znajomy zobowiązał się w ramach przyjaźni że mi go wyczyści. Wszystko było by OK gdyby nie fakt, że nie był w stanie ponownie go poskładać, ze środka miernika powypadały wszystkie mechanizmy, blaszki i inne części
. Próbowałem sam poskładać ten miernik ale też nie dałem rady. Bardzo zależy mi na tym mierniku ponieważ jest prawie nowy. Jeśli ktoś ma taki miernik, albo wie jak go poskładać, posiada jakieś zdjęcia lub schemat tego mechanizmu co i gdzie ma być, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. POZDRAWIAM i z góry dziękuje :o .
przeniesiono z Komputery
przeniesiono z Komputery