Witam,
Kupilem ostatnio na allegro radyjko Blaupunkta KIEL CD30.
Wczoraj moja malzonka nie mogla wyjac go z etui wiec go 'wytrzepala'.
Od tego moemntu nie swieci wyswietlacz, jedynie podswietlenie przyciskow.
Rozebralem go, ale nie znalazlem nic 'nie-halo' w srodku. Samego wyswietlacza nie ruszalem.
Czy da sie to odratowac?
Czy moze kupic taki:
http://allegro.pl/item144384113_blaupunkt_kiel_cd30_nowy_gwarancja_zjazd_cenowy_.html
Gdzie jeszcze mozna dokupic panel, oprocz seriwsu, bo papierow nie mam, a cena pewnie bedzie duuuzaa...
pozdrawiam
deniZ
Kupilem ostatnio na allegro radyjko Blaupunkta KIEL CD30.
Wczoraj moja malzonka nie mogla wyjac go z etui wiec go 'wytrzepala'.
Od tego moemntu nie swieci wyswietlacz, jedynie podswietlenie przyciskow.
Rozebralem go, ale nie znalazlem nic 'nie-halo' w srodku. Samego wyswietlacza nie ruszalem.
Czy da sie to odratowac?
Czy moze kupic taki:
http://allegro.pl/item144384113_blaupunkt_kiel_cd30_nowy_gwarancja_zjazd_cenowy_.html
Gdzie jeszcze mozna dokupic panel, oprocz seriwsu, bo papierow nie mam, a cena pewnie bedzie duuuzaa...
pozdrawiam
deniZ