Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JBL-proszę o pomoc w identyfikacji układów scalonych

08 Gru 2006 20:50 2156 7
  • Poziom 17  
    Niedawno zakupiłem uszkodzony wzmacniacz Dolby Pro Logic marki JBL (model Sound Effects Director) troche mnie ponisło gdyż wiedziałem ze ciężko będzie o jakikolwiek schemat. Obecnie walcze z tym wzmacniaczem i mam problem ponieważ jesem 80% pewien ze uszkodził się jeden z US-ów o tajemniczym oznaczeniu JRC A4025B w necie o podobnym oznaczeniu znakazłem jedynie bramki NOR ale to raczej w tym przypadku odpada :). Może ktoś ma doświadczenie w naprawie Amerykańskiego sprzętu i zna jakieś zamienniki ww. układów byłbym B. wdzięczny za jkąkolwiek pomoc. Z góry dzięki!
  • Poziom 24  
    Witam.A można by tak konkretnie jaki to model,może jakieś numery ma?
  • Poziom 17  
    PODAJĘ PEŁNĄ NAZWĘ SPRZĘTU: JBL soundeffects director "dolby" "pro logic" i jedyny numer na tylnym deklu to sse0c-011966 . Nie ma nic poza tym i ostrzezeniami i opisami gniazd. Jezeli coś pomoze to mogę przesła zdjęcia przedwzmacniacza z deko. dolby z tego urządzenia
  • Poziom 24  
    Witam.Jeżeli końcówka mocy ma numery LM 1876 to mam coś takiego.Na schemacie widnieje napis DOLBY PRO LOGIC SURROUND PROCESOR AMPLIFIER.Amodel to ESC200 WERSJA 110V
    Załączniki:
  • Poziom 17  
    niestety to nie to :( nie wiesz nic na temat tych układów A4025B ??
  • Poziom 17  
    wyslij jeszcze raz bo wyskakuje ze plik nie istnieje :(

Dodano po 7 [minuty]:

wyslij jeszze raz bo wyskakuje ze plik nie istnieje :(