logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Regulacja mechanizmu kamery Sony VX1E - drganie obrazu, naprawa w Radomiu

kubalonek 08 Gru 2006 20:51 984 1
REKLAMA
  • #1 3309963
    kubalonek
    Poziom 11  
    Posty: 21
    Ocena: 1
    witam , mam jeszcze taką kamerkę 3 ccd Hi8 , ale już nawala mechanizm- obraz drga w poziomie ( linie pionowe - są "połamane w zygzaki" . Wstępna diagnoza- do wymiany zespół prowadzenia taśmy - w szczególności rolka. Problem z tym , że kompletna rolka plus sprzegła to kwota ok 300 zł plus naprawa.
    Najgorsze jest to ,że w Radomiu nikt nie chce się podjąć próby regulacji, od razu gadka typu "to jest rolka-trzeba nową"
    Poszukuję kogoś fachowego który podjąłby się naprawy za jakieś rozsądne pieniądze , może wystarczy tylko regulacja sprzęgieł????. Ew . jak to zrobić ??
    Jest to mechanizm który "wyjeżdża do góry"
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 3467739
    Weasley
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Najlepiej poszukać gdzieś jakiejś zepsutej kamery np. na allegro żeby miała sprawny ten zespół prowadzenia taśmy. Choć będzie ciężko bo sam szukam takiej na sprzedaż, gdyż i z moją vx1e są problemy. Jeśli do tej pory nie uporałeś się z tym problemem to mógłbym odkupić do Ciebie tą kamerę, gdyż sam poszukuję takiej na części. Pozdrawiam i czekam na ew. odpowiedź :)
REKLAMA