Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MCU+PPM bez utraty ksiązki telefonicznej?

11 Gru 2006 19:09 1034 7
  • Poziom 16  
    Witam,

Mam padniętą Nokię 6100 - odpala, podświetlenie, parę razy mrugnie i koniec. Na tornadzie przechodzi przez check, mogę wejść do local mode jeśli podczas wchodzenia włączę telefon, wtedy też poprawnie czyta dane z info.

Cały problem polega na tym, że telefon dostałem z zastrzeżeniem, że muszę książkę telefoniczną odzyskać - czy da się wgrać soft bez jej usuwania? Od razu mówię, że PM nie mogę odczytać, jest:
    Reading PM: 0-255
    Id: [0] 1 Record(s)
    I czyta w nieskończoność. Mogę za to sczytać pamięć z adresów 0x1000000 do 0x17FFFFF i mam wrażenie, że tam właśnie jest książka. Jeżeli tak - potem mogę ją wgrać za pomocą write user settings?

MCU i PPM muszę wgrać nowszą lub tę samę wersję?
  • Poziom 25  
    KarwosSuite 3 robi kopie ksiazki telefonicznej...
  • Poziom 22  
    zalezy jeszcze czym robisz
    UFS ma opcje
    MCU+PPM bez utraty ksiązki telefonicznej?
  • Poziom 16  
    @network1
    Robię dokładnie tym samym oprogramowaniem. To co jest zaznaczone na rysunku służy chyba do wgrywania wcześniej zgranej książki - problem polega na tym, że nie wiem jak ją zgrać.

@djn
    KarwosSuite zrobi backupa nawet jeśli telefon się nie odpala?
  • Poziom 29  
    klikasz 2 razy na phone book i tyle powinno zczytac a pozneij write user setting i wskazujesz plik z ksiazka.
  • Poziom 16  
    @telekomuna
    Tylko żeby sczytać książkę trzeba odpalić test mode, a kiedy chcę go uruchomić to napis parę razy miga i się wyłącza. A w ufs_dctxbb5 jest info, ze sczytano 0 rekordów.
    Nie zna ktoś konkretnych adresów w pamięci gdzie mieści się książka telefoniczna?
  • Poziom 25  
    Kontakty znajduja sie w PM i jesli telefon nie wchodzi w test mode to raczej go nie zczytasz ale sprobuj uderzyc do karwosa, byc moze cos ci poradzi...
  • Poziom 16  
    Nokia została oddana, niestety nie udało się odratować książki.