logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ktos posiada fabryczna mape do Simteca 56 z Omegi B??

mazik22 13 Gru 2006 14:20 1173 4
REKLAMA
  • #1 3326550
    mazik22
    Poziom 11  
    Posty: 26
    Witam

    Jak juz pewnie zdarzyliscie sie domyslec mam Omege B z95r. Autko ma juz 312 tys. km :sm7: i zaczyna sie "sypac". Udalo mi sie jak na razie uporac z porannym odpalaniem (wczesniej akumulator padal a i tak nie palila), plywajacymi obrotami na jalowym biegu i brakiem mocy na gazie. Zostal jeszcze problem "nie chodzenia na benzynie". Generalnie autko odpala juz bez problemow nawet ladnie wchodzi na obroty gdy stoi sie w miejscu. Jednak jazda to calkiem inna bajka. Zeby ruszyc trzeba przez pol minuty przeciagac sprzeglo na wysokich obrotach. Potem gdy juz sie jedzie to gdy sie chce przyspieszyc i wciska sie gaz, autko zamiast przyspieszac ... chamuje :| . Trzeba znalezc optymalne polozenie gazu wtedy lekko przyspiesza. Robilem juz wszystko ... czujik walu, walka, przeplywomierz, temp. silnika, czyscilem EGR i krokowy, uszczlnilem i czyscilem dolot ............ . Teraz moje podejrzenia padly na mapy. Ponizej zrzut ekranu z mapa w 3d z winols'a. Chyba nie powinna tak wygladac co?? Dodam tylko, ze na gazie chodzi super.

    Czy ktos z was posiada fabryczny (albo w ogole jakis) wsad do pamieci 27c256 do tego autka?? I czy jest mozliwe zeby mapy rozstrajaly sie od LPG??

    Ktos posiada fabryczna mape do Simteca 56 z Omegi B??
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3326555
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 3326572
    mazik22
    Poziom 11  
    Posty: 26
    Jedyne co mam pod reka to programator do tej pamieci wiec...

    Chyba ze cie nie zrozumialem :P
  • REKLAMA
  • #4 3326801
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #5 3564747
    pawel_jaksina
    Poziom 14  
    Posty: 97
    Pomógł: 6
    Ocena: 23
    Mam taki wsad orginał,jeśli chcesz daj znać.
REKLAMA