No wiec tak, którego pięknego dnia wróciłem sobie zadowolony do domu po szkole i jak zawsze włączyłem wieze. Pograła mi 15 sek i umarła na amen. Pomózcie mi prosze, wieże jak podłączam do kontaktu to nic nie reaguje. poprostu umarła. Co mogło byc przyczyna? ile moze kosztowac serwisowanie? to sie opłaca?
Pozdrawiam
Dodano po 2 [minuty]:
a i jeszcze dodam bo to moze byc wazne ze wieza słuzyła mi jako głosniki do komputera
Pozdrawiam
Dodano po 2 [minuty]:
a i jeszcze dodam bo to moze byc wazne ze wieza słuzyła mi jako głosniki do komputera