logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wieża AIWA NSX-S307. Po 15 sekundach od włączenia umarła.

diego88 13 Gru 2006 18:23 1576 3
REKLAMA
  • #1 3327450
    diego88
    Poziom 11  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    No wiec tak, którego pięknego dnia wróciłem sobie zadowolony do domu po szkole i jak zawsze włączyłem wieze. Pograła mi 15 sek i umarła na amen. Pomózcie mi prosze, wieże jak podłączam do kontaktu to nic nie reaguje. poprostu umarła. Co mogło byc przyczyna? ile moze kosztowac serwisowanie? to sie opłaca?

    Pozdrawiam :)



    :cry:

    Dodano po 2 [minuty]:

    a i jeszcze dodam bo to moze byc wazne ze wieza słuzyła mi jako głosniki do komputera :)
  • REKLAMA
  • #2 3328006
    Krzychu7
    Poziom 40  
    Posty: 4840
    Pomógł: 695
    Ocena: 530
    Witam. Zacznij od sprawdzenia bezpiecznika sieciowego i transformatora.
  • REKLAMA
  • #3 3331436
    diego88
    Poziom 11  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    Potrzebuje troche wiecej wiadomosci na ten temat :) Prosze niech ktos mnie łopatologicznie pokieruje :> Bezpiecznik? Transformator?
  • #4 3332356
    Krzychu7
    Poziom 40  
    Posty: 4840
    Pomógł: 695
    Ocena: 530
    Cytat:
    Potrzebuje troche wiecej wiadomosci na ten temat Prosze niech ktos mnie łopatologicznie pokieruje :> Bezpiecznik? Transformator?

    Witam. Jeśli nie potrafisz zlokalizować tych elementów, to najlepiej będzie jak dasz sprzęt do serwisu.
REKLAMA