Jak w temacie. Telewizor przez jakiś czas chodził przez kilka munit a nawet godzin i nagle się wyłączał. Nie można go było od razu włączyć tylko po jakimś czasie jak już "ostygł"
. Teraz już wogle nie włącza się ze st-by. Co może być uszkodzone ? za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny pozdrawiam