Podczas wgrywania nowego softu urzadzenie przestalo odpowiadac.
Po wylaczeniu i wlaczeniu nie reaguje.
Znajomy elektronik moze wgrac oprogramowanie , ale potrzebne oprogramowanie fabryczne - kompletne , nie nowy soft - czy moze ktos pomoc ?
Pozdrawiam
robert-ski(_at_)tlen.pl
Po wylaczeniu i wlaczeniu nie reaguje.
Znajomy elektronik moze wgrac oprogramowanie , ale potrzebne oprogramowanie fabryczne - kompletne , nie nowy soft - czy moze ktos pomoc ?
Pozdrawiam
robert-ski(_at_)tlen.pl