I tak Rejestr zapisywany jest w
pamięci komputera a na twardym dysku jest jego
archiwizacja w przypadku zmian wniku działania jakiegoś programu (np. instalowanie) te zmiany są aktualizowane automatycznie w pamięci i na twardym dysku, nazwa pliku rejestru Systemów Windows jest
System.dat i znajduje się w folderze Windows ale w przypadku systemu XP i chyba Win2000 ,Server jest on jesze podzielony na (chyba jak pamiętam) na dodatkowe pliki związane z konfiguracją kont sieciowych i urzytkowników

.
W przypadku już zainstalowanego programu (trial) to prosze zapomnieć (ale da się to zrobić ale więcej roboty niż wyniku) ale jeśli szykujemy się do instalacji to wystarczy zrobić kopię zapasową rejestru (albo skopiować pliki r*.cab [kopie zapasowe rejestru zrobione przez sam system przy uruchamianiu]) i zainstalować ten program , nie próbowałem ale słyszałem że to działa.
Cichy_666 wpiswanie regedit do uruchom to system uruchamia program regedit.exe znajdujący się w katalogu Windows ten program jest tzw. menagerem rejestru a jak się już poważnie namiesza to wystarczy skasować plik
System.dat
system przywróci wcześniej zapisaną wersje rejestru , ale jak to nic nie pomoże (choć wątpie no to formacik i instaleczka systemu).
Dosyć dobrym programem do montażu dźwieku jest program GoldWave w wersji Shareware lub Cool Edit ale tych prograów jest wiele w internecie...