Witam
chce zalozyc neostrade z livebox-em ale po przeczytaniu kilku postow na forum o tym urzadzeniu zaczynam sie zastanawiac... Z tego co pisza uzytkownicy tego sprzetu to livebox pozostawia wiele do zyczenia. Na allegro znalazlem sprzet http://allegro.pl/item149732828_kombajn_do_neostrady_modem_adsl_router_switch_ap.html
Czy zastapi mi on LIVEBOX-a. chce miec dostep bezprzewodowy do internetu, bez potrzeby wlaczania komputera głownego(serwera) ktory to bedzie dzielil internetem. A moze ktos zaproponuje inny,sprawdzony, lepszy sprzet ktory nie bedzie sie wieszal??
Prosze o pomoc w tej sprawie
chce zalozyc neostrade z livebox-em ale po przeczytaniu kilku postow na forum o tym urzadzeniu zaczynam sie zastanawiac... Z tego co pisza uzytkownicy tego sprzetu to livebox pozostawia wiele do zyczenia. Na allegro znalazlem sprzet http://allegro.pl/item149732828_kombajn_do_neostrady_modem_adsl_router_switch_ap.html
Czy zastapi mi on LIVEBOX-a. chce miec dostep bezprzewodowy do internetu, bez potrzeby wlaczania komputera głownego(serwera) ktory to bedzie dzielil internetem. A moze ktos zaproponuje inny,sprawdzony, lepszy sprzet ktory nie bedzie sie wieszal??
Prosze o pomoc w tej sprawie