Mam 12 letniego Finluxa 5025K z pip. Wygląda na to że już czas na poprawienie ostrości i zbieżności kolorków na całym ekranie.W miare rozgrzewania sie obraz staje sie nieco lepszy pod tym względem.
Prosze o pomoc w umiejscowieniu elementow odpowiedzialnych za korekcje zbieżności w tym modelu ( mam schemat).Korekcja ostrości jest zlokalizowana przeze mnie na schemacie (pot. przy trfopowielaczu) i nie powinienem mieć z tym problemu myśle.
Prosze o pomoc w umiejscowieniu elementow odpowiedzialnych za korekcje zbieżności w tym modelu ( mam schemat).Korekcja ostrości jest zlokalizowana przeze mnie na schemacie (pot. przy trfopowielaczu) i nie powinienem mieć z tym problemu myśle.