witam! gdy przegladam jakies strony w internecie to co druga strona wyskakuje mi coś takiego jak foto w załaczniku czy ktoś już sie z tym spotkał? załapałem to na stronie z softem do komurek...
TONI_2003
Kliknij aby powiększyć
Czy kolegę to nie razi?
Proszę poprawić temat i post !
Oczywiście zdania zaczynamy z dużej litery.
Dziękuję ... Dziękuję ... jak widać nie pomaga to blokuję temat!
TONI_2003
Czy kolegę to nie razi?
Proszę poprawić temat i post !
Oczywiście zdania zaczynamy z dużej litery.
Dziękuję ... Dziękuję ... jak widać nie pomaga to blokuję temat!
TONI_2003