#1 3362479 23 Gru 2006 14:59 ArekT. ArekT. Poziom 11 Posty: 7 Autor tematu Post #1 3362479 23 Gru 2006 14:59 mam wzmacniacz Diora WS502 8 ohm i dwie kolumny 6 ohm. jak mam to połączyć aby nic nie zepsuc? i czy sie wogule da?
#2 3362546 23 Gru 2006 15:20 Qbuś Qbuś Poziom 38 Posty: 3516 Pomógł: 380 Ocena: 875 Pomocny post? (0) Post #2 3362546 23 Gru 2006 15:20 Jak podłączysz szeregowo to na pewno nic się nie stanie (zagrają razem troszkę ciszej) Możesz też podłączyć normalnie,jedną do prawego,drugą do lewego,ale wtedy trzeba uważać z głośnością (potencjometr max.3/4 mocy,bo mogą się spalić końcówki ) Wesołych Świąt !!!!!!!