Witam
Wzmacniacz na układzie STK465, nie załancza przekaźnika - cisza.
Prawdopodobnie padnięta końcówka, ale cienki jestem i prosze o porade.
Napięcia mierzone na wyprowadzeniach (do GND) wynoszą kolejno:
1: -78mV
2: -76mV
3: wiadomo
4: -1,4V
5: -31,5V
6: -15mV
7: -7mV
8: 30,8V
9: 31,5V
10: -5,7V
11: -5,7V
12: -31,5V
13: 27V
14: wiadomo
15: -4,1V
16: -160mV
Czy napięcie na 10 i 11 świadczy o uszkodzeniu tego układu?
Pozdrawiam i życze wesołych świąt
Wzmacniacz na układzie STK465, nie załancza przekaźnika - cisza.
Prawdopodobnie padnięta końcówka, ale cienki jestem i prosze o porade.
Napięcia mierzone na wyprowadzeniach (do GND) wynoszą kolejno:
1: -78mV
2: -76mV
3: wiadomo
4: -1,4V
5: -31,5V
6: -15mV
7: -7mV
8: 30,8V
9: 31,5V
10: -5,7V
11: -5,7V
12: -31,5V
13: 27V
14: wiadomo
15: -4,1V
16: -160mV
Czy napięcie na 10 i 11 świadczy o uszkodzeniu tego układu?
Pozdrawiam i życze wesołych świąt