sprawa nie jest taka prosta, posiadasz niby to wejście na RCA ale ono jest nie aktywne (prawdopodobnie), dopiero po podłączeniu do specjalnego gniazda ( w przypadku np. SONY okrągłego) wejścia-wyjścia sterującego zmieniarką, tej że właśnie do radia, pojawia Ci się oprócz TUNER FM, CD jeszcze CD2 (niewiem czy tak dokładnie jest w tym modelu ale to CD2 to jest zmieniarka). Rozwiązanie jest takie, że musisz zrobić układ który będzie symulował zmieniarkę, potrzebujesz do tego na pewno kabla do zmieniarki panasonic no i własnej inwencji powodzenia - ewentualnie kup uszkodzoną zmieniarkę, najlepiej uszkodzony laser albo mechanizm, podłącz ją do radia ale tylko przewodem sterującym a do wejścia liniowego w radio podłacz mp3