Jak w temacie potrzebuje jakiś transkoder z kodu binarnego na kod BCD lub jeszcze lepiej z kodu binarnego na "wyświetlacz ósemkowy".
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tampierdasik napisał:Jak w temacie potrzebuje jakiś transkoder z kodu binarnego na kod BCD lub jeszcze lepiej z kodu binarnego na "wyświetlacz ósemkowy".