Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekodery polsatu cyfrowego

dudek_d 28 Gru 2006 10:43 2181 2
  • #1 28 Gru 2006 10:43
    dudek_d
    Poziom 15  

Mam takie pytanie: Który z dekoderów typu Echostar jest najlepszy 616 czy 717. ponieważ słyszałem jedną werjse że te nowe właśnie się psują.

jeśli wiecie wogóle coś o nich co powinienem wiedzieć przed zakupem to proszę powiedzcie.

0 2
  • Pomocny post
    #2 28 Gru 2006 14:08
    DarekH
    Poziom 10  

Powiem tak, mialem podobny dylemat i wybrałem Samsunga :)
    Co do Echostarów słyszałem raczej złe opinie o 616, potwierdził mi to jeden z dystrybutorów Polsatu Cyfrowego w Trójmieście, co do 717 mówił, że to stosunkowo nowy model, ale jak do tej pory po 2-3 miesiącach dystrybucji nie miał żadnego zwrotu. Generalnie zadał jedno pytanie mi: " jak pan myśli ile należy oczekiwać od tunera za 99zł" hmm .
    Potem po rozmowie, skłoniłem się ku zestawowi pre-paid, za 599zł z tunerem Samsunga, który uważany jest za najlepszy do Polsatu. W tej cenie jest 12 miesięczny pakiet familijny ( + jeden miesiąc pakietu full ). Zależy mi na bezawaryjnej pracy bo tuner jest dla moich rodziców, mieszkających ode mnie 150km więc nie chcę co chwila telefonów że coś nie działa. Po upływie 12 miesięcy zobaczymy co Nka TVN zaproponuje, narazie IMHO Polsat ma najlepszą ofertę dla "zwykłych zjadaczy" telewizji :)

Pozdrawiam

P.S.
    Tuner Samsunga w zwykłym abonamencie i umowie na 17 miesięcy jest dostępny tylko dla wyższych pakietów w Polsacie. Pakiet Mini i Familijny można zanabyć tylko z Echostarem.
    Aha nie skreślam Echostara bo wielu ludzi jest zadowolonych ale i wielu narzeka, więc wolę ograniczać ryzyko :)

pozdr

0
  • Pomocny post
    #3 28 Gru 2006 23:09
    Mir
    Poziom 25  

Witam 717 jest nieco szybszy i ładniejszy .ale nie o to chodzi psują sie tak samo jak poprzednie .Ja niestety zauważyłem ze również te nowe padają dziś miałem trzy sztuki które nie zmieniały polaryzacji .Samsung również mi sie trafił z wysypanym softem ,niestety nie mógł go pobrać z satelity .A to niestety serwis w obydwu przypadkach i czas oczekiwania za samsungiem czekam 2 tydzien tragedia echostary szybciej robią .Ach ten serwis w polsacie .Musze jeszcze ująć ze duża ilośc ostatnio poszła na nasz rynek tych sprzętów także 3 szt. 10 szt . to igła w stogu siana na tą ilość może sie zdarzyć.
    Pozdrawiam Mir

0
  Szukaj w 5mln produktów