Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Hoover HTC120AA. Co zrobić żeby program poszedł?

28 Dec 2006 16:27 1875 2
  • Level 12  
    Kupiłem niedawno pralkę Hoover HTC120AA. Trochę tam jest bajerów, takich jak np. opcja łatwego prasowania i tego właśnie dotyczy moje pytanie. Jeśli włączę tę opcję, zgodnie zresztą z tabelą programów, pralka w pewnym momencie zatrzymuje się i zaczyna mrugać dioda przy opcji "Łatwe prasowanie". Jeśli przerwę program, wyłączę tę opcję i wznowię program ponownie, pralka idzie dalej po programie i kończy się bez problemu, ale bez tej opcji. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś poradził co zrobić, żeby program przeszedł bez problemu. A tak na marginesie czy 5,5 kg dotyczy prania mokrego czy suchego, bo mnie się wydaje, że mokrego?
  • Level 11  
    5,5 kg. dotyczy suchej tkaniny. Apropo tej funkcji tak ma być wiem bo nawet jest tak w instrukcji napisane(bynajmniej w mojej).Pralka zostawia wodę w bębnie żeby tkaniny się nie pogniotły.Tej funkcji używam na noc (mam Aristona super silent więc mogę sobie na to pozwolić)wtedy rano gdy miga dioda wciskam ten przycisk i pralka kontynuuje program.a więc tak ma być .
  • Level 12  
    Przeszedłęm nad tym do porządku dziennego :)