Witam, pomyślałem zeby w tym amplitunerku zwiększyć prąd spoczynkowy żeby uzyskac troche mocy, w związku z tym poczytałem o tej końcówce na elektrodzie i w necie ale nie znalazłem odpowiedzi czy jest to realne . Czy coś mi da jak zwiększe prąd spoczynkowy ?