Witam. Mam problem z pionem. Objaw jest taki że od dołu ekranu do połowy jest czarnyi zakłócony liniami powrotów,a od połowy w górę obraz jest prawidłowy i można go regulować. Wymieniłem wszystkie elki w aplikacji pionu ,następnie sam pion tda8174w i nic ciągle to samo.Napięci zasilani na pionie wynosi 24,5v ,a na wyjściu pionu na cewki odch. wynosi 17,5v. Poprosił bym pamów o jakąś podpowiedż. Pozdrawim.