Kupiłem to radio i po zamontowaniu okazało się, że po wyłączeniu radia wyłącznikiem i po ponownym jego załączeniu radio traci wszystkie zapamiętane nastawione stacje radiowe. Rozkręcałem je i w środku jest coś takiego jak miejsce na jakąś baterie ale nie wiem jaką tam zamontować tzn jakie napięcie i jaka pojemność. Może ktoś miał do czynienia z takim radiem i mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Z góry dziękjuę.