Chodzi mi o tranzystor BD139, a mianowicie o to która noga to baza, która kolektor, a która emiter? Załączam zdjęcie, proszę o opis z tej perspektywy, która jest przedstawiona na fotce... Z góry dziękuję...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam