Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt New York rdm127

Robgie 01 Wrz 2003 13:36 3042 9
  • #1 01 Wrz 2003 13:36
    Robgie
    Poziom 27  

jaka jest cena tego sprzetu uzywanego i jak ogolnie to oceniacie bylbym wdzieczny za wszelkie opinie

• #2 01 Wrz 2003 14:04
    djlj24
    Spec od car audio

Cena 700-1000 zł. Przy cenie nowego to mało. Radio zawaliste (mam kasetowy odpowiednik Bremen RCM127) ale ma kilka wad. Pierwsze to wredne programowanie do pamięci (kwestia przyzwyczajenia ale mi nie leży ten sposób). Druga to odklejające się tasiemki od wyświetlacza. No i jeszcze trudności w kupieniu specjalnego zmieniacza CDC-F07. Poza tym jest to sprzęt klasy top, co prawda już nie produkowany (robili go w latach 1996 - próbna linia, potem 1997-2001).

• #3 01 Wrz 2003 14:22
    Robgie
    Poziom 27  

masz moze jakiegos linka do stronki o tym sprzecie. aktualnie mam panaska rdp-472n i gra nawet ladnie ale nieraz lubi sobie trzesnac w glosniki na mp3 a tego ja nie lubie no i glosniki pewnie tez nie lubia datego mysle nad zmiana a klient chce za to 900

• #4 02 Wrz 2003 01:20
    MelJey
    Spec od car audio

Ja w swoim Bremenie RCM127 musiałem naprawić "tylko" magnetofon i tuner, wyświetlacz jest jeszcze w dobrym stanie (oprócz jednej kolumny pikseli - ale to już wina procesora). Odczytałem sobie również zawartość FIS-a i tu problem bo nie wiem jak wywołać opcję wprowadzania kodu. W związku z tym mam prośbę do DJLJ24- jeżeli wiesz jak wprowadzać kod to proszę o podpowiedź.Szukam również instrukcji obsługi tego radia. Sam dysponuję tylko katalogiem Blaupunkta 96/97 z tym radiem - jeżeli komuś to potrzebne to mogę podesłać skan.
    Pozdrawiam

• #5 02 Wrz 2003 12:18
    djlj24
    Spec od car audio

Instrukcja nie problem. Mam i do Bremena i do New Yorka. Chwila myślenia i już jest. Co prawda tylko niemiecki lub angielski ale co tam. Ja mam z oryginalna kartą i nie musiałem klepac kodu. A kupiłem go dlatego, że cena była porównywalna z ceną karty a miał być uszkodzony (przyjechał jako szrot). No cóż z Panasonicem wolę nie porównywać bo ja nie lubię plastikowego brzmienia w japońskim stylu. A jak do Bremena się podłączy mikrofon i uaktywni DSA i DNC to jest już totalny odlot.

• #6 02 Wrz 2003 23:34
    MelJey
    Spec od car audio

Jeżeli ta instrukcja jest w formie elektronicznej, to czy mógłbyś podesłać
    mi na skrzynkę? (obojętnie po angielsku czy po niemiecku). Mam jeszcze
    jedno pytanie. Czy mikrofon podłączany do tego radia to zwykła
    pojemnościówka , czy jakiś bardziej skomplikowany układ (wzmacniacz itp.)

• #7 05 Wrz 2003 15:56
    Robgie
    Poziom 27  

jesli uwazasz ze pioneer ma plastikowe brzmienei to sie zgodze ja tez tego nie lubie ale ten panas o dziwo gra inaczej mialem kilka pionkow i wszystkie graly jak z puszki po rybach lepiej gral clarion za chyba 450 zetow.jesli ktos jest zainteresowany to ten New York jest do sprzedania

• #8 05 Wrz 2003 21:42
    djlj24
    Spec od car audio

Słuchałem już wielu radyjek i w wielu grzebałem. O takich firmach jak Panasonic, Sony i JVC mam raczej mizerne zdanie. Pioneer mam modele niezłe i modele mizerne ale za to jest coraz gorzej robiony. Clarion albo gra fatalnie albo nieźle za to ma tragiczne kompakty (CD ERROR 6 nieopłacalna naprawa) i wieczne problemy ze złączami panela i podświetleniem (beznadziejny dimmer). Co do brzmienia zależy co kto lubi ale jakoś większość Clarionów mnie przekonuje.

• #9 07 Wrz 2003 09:56
    Robgie
    Poziom 27  

widze ze sie orientujesz wtemacie tzn siedzisz w tym.Sczerze mowiacnie slyszalem pionka z tych najwyzszych polek ale model8400 tez gralk tak sobiue bo nizsze to taki sobie sztuczny bas daja i syk zamiast sopranow ale nie wazne. co do clariona masz racje dlatego zminilem bo co prawda z gasnacym podswietlaniem to jakos sobie umie poradzic (elektronik) ale z cd error 6 to juzmnie wnerwialo lekko. mamzamiar zminic tego panaska wiec pytanko co bys polecal jakie firmy ewentualnie modele do okolo 800 bo chwilowo mam inne wydatki i wiecej nie dam rady a wolabym mniej

• #10 08 Wrz 2003 12:52
    djlj24
    Spec od car audio

Ja jestem przekonany do niemieckiego brzmienia. Jakiś Becker to jest to. Z nowymi Blaupunktami trzeba uważać. Ewentulanie coż wyższego z Alpine ale też kwestia szczęścia. Modele sprzedawane w marketach radzę omijać z daleka. A CD Error 6 w delfinkach udało się mi naprawić tylko koszt 450 +100 + robota to jest sporo. Ale klient miał legal więc się i tak zgodził.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson