Mam wieże SONY MHC-BX7 i mam z nią od jakiegoś czasu problem. Otóż, zaczęło się dziać to, że wyłączając wieżę przyciskiem power- wieża się nie wyłącza, ale za to wyłączy się groove i surround(choć czasem od razu się wyłączy wieża tak jak być powinno, a używając power na pilocie jest wszystko ok).Proszę o jakieś wskazówki. Z góry dzięki.