mam problem z wieżą a mianowicie po włożeniu każdej płyty wieża kręci płytą przez około 30 sekund a następnie przestaje kręcić i pokazuje się komunikat o braku płyty lecz płyta siedzi w środku ! Dodam też że kręci się to troszkę tak dziwnie płyta nie kręci się cały czas jednakąwą prędkością tylko w trybie tak jakby dorywczym. co mogło się z nią stać ?
Tytuł postu? -- > REGULAMIN. [hefid]
Tytuł postu? -- > REGULAMIN. [hefid]