W trakcie wołania o pin i wpisaniu tego kodu nic się nie zmienia.Wygląda na uszkodzoną bazę ale dlaczego jest komunikat z prośbą o pin.Przecież dopiero po skomunikowaniu się z bazą dostaje potwierdzenie.Może masz jeszcze jakiś ciekawy kod do resetu bazy?