jak macie bluetooh to nie trzeba zadnych sterowników ... jedynie trzeba naladowac komórke.
Procedura:
1. ustawiasz aktywność bluetooth na 12h i na aktywny
2. w komputerze ustawiasz nowe polaczenie zawansowane z komorka i wybierasz polaczenie !!->> COM <<-!!
3. włączasz Sharp Furious ustawiasz odpowiedni port i wciskasz unlok i stosujesz sie do opisu ktory wyskoczy
i po tym mamy komorke odblokowaną