witam mam pytanie odnośnie wymienionego w temacie urządzenia mam mozliwosc kupna tego cuda tylko jest mały problem po właczeniu zapala sie zielona dioda a po chwili zaczyna mrógac pomaranczowa a na wyświetlaczu pojawiaja się małe kropeczki i koniec mam wiec pytanie czy warto sie w to pakowac czy dac sobie spokój może ktos miał juz z czym takim do czynienia i by cos ciekawego mi poradzil może da sie to naprawic pozd.