Win 2003 Server oparty jest tak jak Win 2000 Pro na architekturze NT ,podobne rozwiązania,ogólnie to lepiej Win XP zapuścić jeśli do gier i multimedia.
Notabene.........Ceny W2k są napewno niższe niż Win2003 , chyba że Ciebie stać na niego i lubisz wyższą datę w nazwie systemu Pzdr.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.