Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG LH T6345 - przerwana aktualizacja oprogramowania

Jarek837 08 Jan 2007 22:57 3446 8
    Jarek837
    Level 12  
    Witam
    Przypadkowo włożylem płytę do napędu z softem i zaczęło mi uaktualniać oprogramowanie. Niechcący jednak wylączylem dvd pilotem i teraz nie dziala, tzn przelącza się pilotem na tuner ale nie ma dzwięku nie wysuwa tacki i nie czyta plyt.
    Byl podobny temat nie dawno i w zwiąku z tym mam pytanie - dvd jest na gwarancji co zrobić żeby mi go naprawili w jej ramach, czy to możliwe a jak nie to ile kosztuje wgranie nowego softa, gdzie to zrobić w serwisie lg? chcę jak najtaniej? proszę pomóżcie bo to kino mojej dziewczyny i już dość się naplakała że jej zepsulem...:(
    Telo
    Service technician RTV
    Tylko zewnętrzyny programator a koszt to w zależności od serwisu od50zł...a czy zrobia to na gwarancji może ale spróbowac warto.
    chozby
    Level 20  
    Witam .
    Zanieś do Serwisu Autoryzowanego i nie kręć ( opowiedz jak było ) .Na pewno Ci pomogą i nie stracisz gwarancji .
    Pozdrawiam.
    Pablo1964
    Moderator
    Jarek837 wrote:
    przypadkowo włożylem płytę do napędu z softem i zaczęło mi uaktualniać oprogramowanie. Niechcący jednak wylączylem dvd pilotem i teraz nie dziala

A na przyszłość nie rób niczego bezmyślnie.
    Jarek837
    Level 12  
    Jutro sie wybieram do serwisu boję się tylko o gwarancję ale coż zobaczymy jak będzie, to co najlepiej powiedzieć prosto z mostu co się stalo?
    Pablo1964
    Moderator
    Bezwzględnie tak. Prawdopodobnie zapłacisz ok.50 zł za zaprogramowanie i nie stracisz gwarancji. Jeżeli będziesz kręcić, oni i tak rozpoznają przyczynę i wtedy może być problem z gwarancją.
    Jarek837
    Level 12  
    Sprzęt juz w serwisie. Przyczyna - robiona aktualizacja, taki podalem powód. Czekam do piątku na ekspertyzę, mam nadzieję, że nie stracę "majątku" przez moją głupotę:(
    Jarek837
    Level 12  
    Dopiero jutro wybieram się po sprzęt, ciekawe dlaczego tak długo zeszło im wylutowanie i zaprogramowanie pamięci? Musze zaplacić 55 zł, ale nie wiem czy nie stracilem gwarancji, bo nie pytalem. I jeszcze sedno sprawy, ciekwe czy te litery będą w końcu większe... a wszystko przez inżynierow LG gdyby na zdrowy rozsądek wzięli to, że litery do filmu, nie mogą być takie małe, bo nie każdy ma tv 42 cale, albo ogląda go z odleglości metra:), wystarczylo dodać opcję powiększania czcionki w menu...
    Jarek837
    Level 12  
    Sprzęt naprawiony. Koszt jw. Temat zamykam.