Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock LG U890. Czy zdejmował kto¶ blokadę? Jest jaki¶ darmowy program?

13 Sty 2007 01:53 4268 15
  • Poziom 10  
    Witam. Czy ktos sciagnal simlocka z tego modelu? istnieje jakis darmowy program? wiem ze w U880 wystarczy wgrac patchowanego flasha. jak to wyglada w tym modelu?
  • Poziom 25  
    Podobnie jest z u890 robiłem takiego z 3UK poszedł oraz z U900 3Italia. Wgrywa sie pathowanego flescha i po sprawie. Problem jest jednak z używaniem tego telefonu w polsce gdyż przyjmuje on tylko nowe karty ORANGE 128k starych kart wogóle nie widz±.
  • Poziom 2  
    Jesli zrobiles LG 890 paczowanym fleszem to jestes PIERWSZA osoba na swiecie, gratulacje.To nie prawda nie ma pacza do 890 i nie jest mozliwe sciagniecie smoka.Mowia ,ze UST pro2 robi ,ale to tez nie prawda.Pozadrawiam i prosze nie piszcie rzeczy nie mozliwych bo jeszcze troche to powiecie ,ze Tornado smoka sciagles w BB5 od strzala.
  • Poziom 19  
    @monbed doczytaj najpierw a dopiero pisz zwlaszcza w pierwszym swoim po¶cie. Oczywi¶cie permanentny unlock do LG U890 nie jest możliwy przynajmniej narazie ale bez problemu tk jak kolega wyzej pisze flasujesz telefon spatchowanym softem i jest temporary unlock po nacisnieciu klawisza SOS . (telefon sie restartuje i działa).
    pozdr
  • Poziom 11  
    mmzajcu napisał:
    Podobnie jest z u890 robiłem takiego z 3UK poszedł oraz z U900 3Italia. Wgrywa sie pathowanego flescha i po sprawie. Problem jest jednak z używaniem tego telefonu w polsce gdyż przyjmuje on tylko nowe karty ORANGE 128k starych kart wogóle nie widz±.

Jedna jedyna prawdziwa wypowiedz. Wgrywa sie patcha ale jest problem z kartami sim :)
  • Poziom 22  
    Ludzie ale nie do 890!!!!!!!!!!
  • Poziom 25  
    Wszystkie potrzebne pliki znajdziesz
    http://www.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=339258 aby sfleszować U890. Ważne jest to by media file wybrać zgodne z z tym z jakiej sieci pochodzi telefon. Kabel może być orginalny od niego. Pasuje ewentualnie jeszcze od samsungów serii Qualacom np: Z300 ect.
  • Poziom 22  
    Flesz a unlock to co innego.Nie piszcie ,ze locka robicie w 890.
  • Poziom 23  
    Witam
    To wtakim razie da radę zrobić ten telefon przez UST-PRO2, bo furisem mi nie poszło?
  • Poziom 2  
    Simlocka z LG U900 mozna zrobic za pomoc± UST-PRO 2 ;)
  • Poziom 10  
    To jak sflashowali¶cie to powiedzcie jak. ( Bo ten link podany wyżej do gsmhosting działa, ale linki do ¶ci±gania flasha nie :( )
    Proszę odpiszcie...
  • Poziom 22  
    Chlopie gdzie jest wylegarnia gdzie cie znalezli,uzyj "szukaj"i zobaczysz gdzie co jest a co do simlocka z 890 to NIE MA MOZLIWOSCI ,temat poruszany 100 razy.
  • Poziom 22  
    Lg 890 idzie po pathu ale nalezy wlaczyc telefon z orginalna kart "3" i pod ladowarka wchodzi sie w menu nastepnie masz tylko 7sekund na zmiane karty ,ludzie nie piszcie bredni bo obnizacie poziom elektrody.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ja napisalem o U880 pomylil mi sie temat jeszcze raz przepraszam
  • Poziom 22  
    ma ktos moze na hdd ten pliczek do tego lg u880?? prosilbym o udostepnienie;]